Ąžuolinė dvisluoksnė parketlentė


Dvisluoksnė ąžuolinė parketlentė - preciziškai pagamintas gaminys, skirtas mėgstantiems medienos šilumą, natūralumą ir jaukumą. 

Siekiant pagaminti stabilų ir ilgai tarnaujantį gaminį, parketlentės gaminame klijuotas iš kelių medienos sluoksnių. 

Viršutinis dėvimas sluoksnis sudarytas iš kietmedžio ąžuolo ar uosio medienos.  Apatinis sluoksnis klijuota drėgmei atspari beržo fanera ar kelių sluoknių spygliuočių mediena. Ši konstrukcija ypatingai stabili ir puikiai tinkanti  įrengiant  medines grindis ant šildomo betoninio pagrindo.


Susisiekti


Parketlenčių konstrukcija

Gaminame įvairios konstrukcijos ąžuolines ir uosines grindlentes

01

Dvisluoksnė grindlentė

3,5-4,5 mm ąžuolo sluoksnis ir 10mm drėgmei atspari beržinė fanera, konstrukcija puikiai tinkanti šildomam pagrindui.

Stabili ir ilgalaikė konstrukcija leidžianti daug kartų atnaujinti grindis.

 


02

Trisluoksnė grindlentė

Auksčiausios kokybės konstrukcija - viršutinis net 4,5mm ąžuolo sluoksnis ir du ąžuolo ar uosio medienos sluoksniai, suklijuoti  skirtingomis kryptimis.  Tokia konstrukcija stabilizuoja gaminį, todėl grindlentės matmenys keičiasi nežymiai, net ir ženkliai pakitus aplinkos drėgmei.

 


03

Trisluoksnė parketlentė

Viršutinis 3,4 mm ąžuolo sluoksnis ir du spygliuočio medienos sluoksniai, suklijuoti  skirtingomis kryptimis.  Stabili, šildomoms grindims tinkanti danga.

 

Mūsų gaminamos parketlentės su beržo faneros sluoksniu turi įtampos mažinimo įpjovas apatiniame faneros sluoksnyje. Taip užtikriname galimą parketlenčių išsigaubimą ir matmenų stabilumą.
Taip pat parketlentės gaminamos su įlaida ir išdroža iš keturių pusių, todėl jos lengvai montuojamos. Lentas ir parketo rašto parketlentes gaminame jau paruoštas klojimui.
Grindys alyvuojame spalvota industrine LED technologijos kieto vaško alyva ir papildomai padengiame bespalvės apsauginės alyvos sluoksniu. Mūsų naudojamos industrinės LED technologijos alyvos atsparumas skysčiams ir buitiniams chemikalams prilyginamas parketo padengto ekstra matiniu laku.
STORIS, MM: 12/3.5mm, 14/3,4-4mm, 15/4mm ar 20/6mm
PLOTIS , MM: 140,160,180, 200, 220,240mm
ILGIS, MM: 600- 3000mm
 • Rinktinė
 •      leidžiamos sveikos šakos, kurių dydis iki 10mm, ne arčiau kaip 20mm nuo lentos krašto.

 • Natur
 •      leidžiamos sveikos šakos iki 35mm, iškrentančios ir glaistytos šakos iki 25 mm dydžio,      nekeičiant spalvos, ne arčiau kaip 20 mm nuo lentos krašto.

 • RUSTIC
 •      leidžiamos sveikos šakos iki 30mm, iškrentančios ir glaistytos – iki 60 mm dydžio.

  Alyvuotas LED sukietinta vaško alyva lygus arba šukuotas.
  Lakuotas LED UV laku.


  Apie LED UV alyvą Naujos kartos  LED UV kieto vaško alyva  Mūsų gaminamos parketlentės dengtos naujos kartos  sukietinta LED UV alyva, kuri yra ekologiška ir neturi jokių kenksmingų lakiųjų organinių medžiagų .  
  Puikus atsparumas įvairiams skysčiams, buitiniams chemikalams ir dėvėjimuisi 
  Padengus grindis šia alyva , grindų paviršius įgauną tvirtą ir atsparų paviršų. Led alyva padengto paviršiaus priežiūra ir atnaujinimas yra daug paprastesnis nei kitų kieto vaško alyvų, nes šios alyvos džiūvimo laikas trunka tik sekundę, tai leidžia pataisyti pažeistas grindų vietas iškart.
  Ekologiškas Produktas

  LED alyva testuota atsparumui šaltiems ir buitiniams skysčiams, prakaitui, seilėms, ugnies neplitimo taip pat ir sertifikuota vaikų žaislų gamybai.
  Taupanti energiją švari technologija 

  Technologija kuri naudoja LED UV, paremta UV LED diodų šviesa, kuri sunaudoja iki 80 % mažiau elektros energijos nei paprastos UV lempos.

   
   Daugiau nei 40 standartinių spalvų pasirinkimas

  Raskite įkvėpimo iš mūsų objektų .

    -Grindų įrengimo pasiūlymas


    Domina mūsų gaminamos medinės grindys?